Almanya'da Kuran kursu hocasından cami tuvaletinde 6 yaşındaki çocuğa cinsel istismar

Berlin'de bir camide Kuran kursu hocası, 6 yaşındaki bir çocuğa caminin tuvaletinde istismarda bulundu. Kuran kursu hocası hakkında dava açıldı.

Almanya'da Kuran kursu hocasından cami tuvaletinde 6 yaşındaki çocuğa cinsel istismar

Almanya’nın başkenti Berlin’de küçük yaşta 70 çocuğun Kuran kursuna gittiği bir camide, altı yaşındaki bir çocuk, Kuran kursu hocası tarafından cami tuvaletinde cinsel istismara uğradı.

Yaklaşık 6 aydır kursa giden ve ismi açıklanmayan bir çocuk, kuran kursu hocası tarafından cinsel istismara maruz kaldı. 6 yaşındaki çocuğun cinsel istismara maruz kaldığı, vücudunda tecavüz izleri bulunduğu doktor raporuyla belgelendi.

Mitteldeutscher Rundfunk’un haberine göre Kuran kursu hocasının cinsel istismara uğrayan çocuğu ” olay üzerine konuşursan seni ve aileni öldürürüm” diye tehdit ettiği belirtildi.

İsminin açıklanmasını istemeyen çocuğun annesi ise yaptığı açıklamada, Kuran hocasının çocuğa “senin için tuvalete kek ve meyve suyu sakladım” diyerek onu tuvalete götürerek orada soyunmaya zorladığı, buna tepki gösteren ve yüksek sesle bağıran çocuğun ağzını kapatan hocanın, cinsel istismarda bulunduğunu ifade etti.

Berlin polisi ve Savcılık tarafından Kuran kursu hocası hakkında tecavüz şüphesiyle soruşturma açıldığı kaydedildi.

Avrupa Postası

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler