Alişan: Gönülden seviyorum Cumhurbaşkanımızı

Şarkıcı Alişan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı çok sevdiğini söyleyerek "Herhalde, hiç şehit haberiyle ilgili bir şey yazmayan sanatçılara göre daha iyi durumdayım” ifadelerini kullandı.

Alişan: Gönülden seviyorum Cumhurbaşkanımızı

Sanatçılar birer birer AKP ve Erdoğan'a yandaşlığını açıklarken bu sefer de Şarkıcı Alişan, Kanal D ekranlarında yayından Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programında ilginç bir konuşma gerçekleştirdi.

Alişan şöyle konuştu:

“Özellikle sosyal medyada Cumhurbaşkanlığı seçimlerine gittiğimden beri, cumhurbaşkanlığı vizyon toplantısına gittiğimizden beri birtakım insanlar bizi böyle hani ‘Sanatçı değil bunlar, saray soytarısı, yalakalar, cumhurbaşkanı yalakası’ gibi yazdılar. Devletinin milletinin, cumhurbaşkanının yanında olan insanı ‘biz sanatçı değiliz, yalakayız, iş bulmak veya işe girmek için Cumhurbaşkanının yanında olan insanlar’ falan gibi. Böyle bir güruh var. Bunlara göre biz ağzımızla kuş tutsak yapacak bir şey yok. Herkesi zaten memnun edemezsin. Ama defalarca kendimi ifade etmeme rağmen anlamıyorlar.”

"Gönülden seviyorum"

Alişan cumhurbaşkanını gönülden sevdiğini ifade ederek, “Ben cumhurbaşkanımızı çok sevdiğim için bugüne cumhurbaşkanımızdan tek bir şey istememişimdir. Telefon açıp da 'Başıma bir şey geldi, bir televizyon program yapmak istiyorum, şurada konser yapmak istiyorum' tek bir şey dememişimdir. Bunu açık yüreklilikle söyleyeyim; AK Parti iktidarının bu sene 17. veya 18. senesi, ben bu kadar sene içinde 20 tane belediye konseri yapmamışım, eskiden daha fazla konsere gidiyordum. TRT 1'de programım yok. Konserden konsere koşmuyorum. Allah yardım ediyor. Ama insanların gözünde sanki biz iş yapmak için, daha fazla para kazanmak için yalakalık yapıyormuşuz gibi.  Belki böyle insanlar vardır, ama beni aynı kefeye koymaları üzüyor. Ben gönülden seviyorum cumhurbaşkanımızı. Bundan sonra da seveceğim. Yanında olacağım. Devletimin milletimin bayrağımın yanında olacağım” dedi. 

Alişan ayrıca “Herhalde, hiç şehit haberiyle ilgili bir şey yazmayan sanatçılara göre daha iyi durumdayım” ifadelerini de kullandı.

Alişan: Bana ‘yalaka’ dediler, ben gönülden seviyorum Cumhurbaşkanımı

Evrensel

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler