AKP'nin yüzde 61.8 oy aldığı Giresun'da Başbakan'a miting şoku

Başbakan Binali Yıldırım'ın Giresun'da katıldığı miting alanı neredeyse boş kaldı. Yıldırım, Giresun'dan sonra gittiği Ordu'da da aynı manzarayla karşılaştı.

AKP'nin yüzde 61.8 oy aldığı Giresun'da Başbakan'a miting şoku

Son seçimlerde %61.8 ile AKP 'ye destek veren Giresun 'da, Başbakan Binali Yıldırım'ın düzenlediği mitinge katılım az oldu. Başbakan Yıldırım, Giresun Atatürk Meydanı’nda düzenlenen mitingde konuştu. Yıldırım’ın konuşmasını yaptığı Atatürk Meydanı’nda büyük boşluklar olduğu miting alanının dolmadığı görüldü.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Başdanışmanı Deniz Demir sosyal paylaşım sitesi Twitter’daki hesabından Giresun’da alanın dolmadığı görüntüleri, “Burası Giresun . AKP son seçimde %61,8 oy aldı. Sahnede konuşan Başbakan Binali Yıldırım . Ve meydanın hali…” notuyla paylaştı.

Ordu'da da aynı görüntü

Başbakan Yıldırım, Giresun'dan sonra gittiği Ordu'da da aynı manzarayla karşılaştı. Yıldırım'ı dinlemeye giden az sayıdaki vatandaş çevredekilerin kameralarına yakalandı. Başbakan sahnedeyken çok az kişinin dinlemesi dikkat çekti.

basliksiz-8

Aynısı Diyarbakır’da oldu

Başbakan Yıldırım’ın 20 Mayıs’ta Diyarbakır’da düzenlediği ‘Kudüs’e Destek’ mitinginde de aynı şekilde meydan boş kalmıştı. 

 

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler