AKP'li gençler: Dünyanın yuvarlak olması mason uydurması, dünya düzdür

AKP Fatih Gençlik Kolları internet sitesinde Tolgay Demir isimli AKP'li genç, yazdığı 'makale'de dünyanın düz olduğunu ve dünyanın yuvarlak olmasının mason uydurması olduğunu yazdı.

AKP'li gençler: Dünyanın yuvarlak olması mason uydurması, dünya düzdür

AKP Fatih Gençlik Kolları internet sitesinde kendisini Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı olarak sunan Tolgay Demir isimli şahıs, yazdığı 'makale'de dünyanın yuvarlak olmasının mason uydurması olduğu ve dünyanın aslında düz olduğunu iddia etti. Nasa'nın çektiği dünya fotoğraflarının photoshop ürünü olduğunu söyleyen Tolgay Demir, çekilen fotoğraflar arasında farklar olduğunu, hatta bu fotoğraflarda Amerika kıtasının bazen büyük, bazense küçük göründüğünü söyledi. Uzaydan atlayarak rekor kıran Felix Baumgartner'in atlayışı sırasında verilen canlı yayının ve Uluslararası Uzay İstasyonu'ndan yayınlanan canlı görüntülerin ise 'balık gözü lens' ile çekildiğini, canlı yayınlarda dünyanın bu yüzden yuvarlak göründüğünü iddia etti. 

Dünyanın yuvarlak olduğunun 500 yıldır söylendiğini ve bunun mason uydurması olduğunu söyleyen Tolgay Demir, Nasa, CIA, KGB, NSA gibi kurumların da 'bu işin içinde olduğu'nu idda etti. 

Kutuplardan sonra topraklar var gitmek yasak

Dünyanın neden kenarı olmadığına da değinen Tolgay Demir, Güney Kutbu'nun aslında olmadığını, dünyanın ise aslında sonsuz büyüklükte olduğunu ve bu yüzden kenarı olmadığını iddia etti. Kuzey Kutbu'ndan sonra sonsuz topraklar olduğunu söyleyen Tolgay Demir, uluslararası anlaşmalarla buralara girmenin yasaklandığını söyledi. Dünyada bozulmayan tek anlaşmanın da bu olduğunu ekledi.
 

Yazının tamamına buradan ulaşabilirsiniz

http://www.akgencfatih.com/makaleler/55-makaleler/duz-dunya-teorisi

Etiketler: AKP, Dünya, kutuplar, mason, CIA, kgb

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler