'Ailem 50 kişiyi götürür' sözlerinin sarf edildiği program RTÜK gündemine gelmedi

Ülke TV’de Sevda Noyan'ın "Bizim aile 50 kişiyi götürür… Ayaklarını denk alsınlar... Benim listem hazır" ifadelerini kullandığı program muhalif yayınlara ceza üstüne ceza kesen RTÜK’ün dünkü toplantısının gündemine gelmedi.

'Ailem 50 kişiyi götürür' sözlerinin sarf edildiği program RTÜK gündemine gelmedi

 

RTÜK’ün CHP’li üyesi İlhan Taşçı, RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin’in mazeret bildirerek toplantıya katılmadığını, programın gündeme gelmediğini duyurdu.

Taşçı dün Twitter hesabından yaptığı açıklamada “RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin ‘mazeret’ bildirerek bugünkü olağan Üst Kurul Toplantısı’na katılmadı. ‘Cebimde listem hazır. Ailemiz en az 50 kişiyi götürür’ diyen Sevda Noyan’ın katıldığı program, Üst Kurul gündemine getirilmedi ve görüşülmedi” dedi.

Geçtiğimiz günlerde Ülke TV’de Esra Elönü'nün programına konuk olan Sevda Noyan, 15 Temmuz darbe girişimiyle ilgili "Bizim aile 50 kişiyi götürür. Bu konuda çok donanımlıyız maddi ve manevi olarak. Liderimizin yanındayız ve asla yedirmeyiz bu ülkede, onu söyleyeyim. Ayaklarını denk alsınlar. Bizim sitede hâlâ 3-5 var, benim listem hazır" ifadelerini kullanmıştı.

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler