Adnan Oktar'dan Diyanet İşleri Başkanı’na yanıt: Maaşınız içkiden, kumardan geliyor

Adnan Oktar, kendisine "dengesi bozulmuş bir insan" diyen Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'a yanıt verdi. Oktar, “Kerhanelerden, kumarhanelerden, içki fabrikalarından alınan paralarla, vergilerle maaşlarınız ödeniyor.” dedi.

Adnan Oktar'dan Diyanet İşleri Başkanı’na yanıt: Maaşınız içkiden, kumardan geliyor

Adnan Oktar, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın kendisine yönelik sarf ettiği “Tamamen akli dengesi bozulmuş” ifadesine tepki gösterdi. Oktar, Erbaş’a “Kerhanelerden, kumarhanelerden, içki fabrikalardan alınan paralarla, vergilerle maaşlarınız ödeniyor. Bir kere bunlar hakkında açıklama yaptınız mı, bunlara sesinizi çıkarttınız mı? Gıkın çıkmıyor hoca efendi” diye seslendi.

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, dün Adnan Oktar’ın ‘kedicikler’ adını verdiği kadınlarla yaptığı TV programlarını “İnşallahlar, maşallahlar havada uçuşuyor, dini birtakım referanslar ve orada dansöz oynatıyorsun böyle bir şey olabilir mi? Tamamen akli dengesi herhalde bozulmuş” diyerek eleştirmişti.

Adil Öksüz’ün doktora tezi

Adnan Oktar, Erbaş’a internette yayın yapan A9 kanalında bugün (1 Şubat 2018) cevap verdi. 15 Temmuz darbe girişimine de değinen Oktar, Erbaş’ın “FETÖ ile mücadelede geç kaldık” ifadesine de tepki gösterdi. Oktar, “Biraz değil, bayağı geç kaldınız” dedi. Aktar Erbaş’ın, darbe girişiminin kilit ismi, firari Adil Öksüz’ün 2003 yılında hazırladığı “Ceza Hükümleri Açısından Tevrat ve Kur’ân” adlı doktora tezini sunduğu jüride bulunduğunu hatırlattı.

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler