Adalet Yürüyüşü'ne katılan eski AKP'li: Hep fakir fukaranın çocuğu mu FETÖ'cü?

15 Haziran günü başlayan Adalet Yürüyüşü devam ederken yürüyüşe katılan eski AKP’li bir yurttaş, "Verdiğim oylar haram olsun, bu Ak Parti'de hiç FETÖ'cü yok da hep fakir fukaranın çocuğu mu FETÖ'cü?" diye konuştu.

Adalet Yürüyüşü'ne katılan eski AKP'li: Hep fakir fukaranın çocuğu mu FETÖ'cü?

15 Haziran günü başlayan Adalet Yürüyüşü devam ederken 13 senedir AKP’ye oy veren bir vatandaşın konuşması dikkat çekti.

13 senedir AKP’ye oy verdiğini ve çocuğunun cemaatle bağlantılı dershanelerden birinde eğitim gördüğü için işinden olduğunu ifade eden yurttaş, “Adalet herkese lazım. Çocuğum 17 yaşında polis okulunu kazandı, cemaatin dershanesindeydi diye benim çocuğumu elediler. Kılıçdaroğlu’ndan benim hakkımı da aramasını istiyorum. 13 yıl AKP’ye oy verdim helal etmiyorum. Şimdiden sonra oyum CHP’yedir benim hakkımı aradıkları sürece onun yolundan gideceğim. Bu ülke ırk ayrımı olmadan hepimize lazım. Benim iki çocuğum işinden oldu ben hakkımı istiyorum. Bu AK Parti’de hiç mi  FETÖ’cü yok da hep fakir fukaranın çocuğu mu FETÖ’cü?  Suçsuz günahsız insanlar içerdeler. Adalet için yürüyorum. Herkes için yürüyorum” diye konuştu.

Yarın Haber

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler