300 dolar bozdurana akaryakıt veya LPG bedava

İzmir'in Tire ilçesinde bir akaryakıt istasyonu dolar bozdurma kampanyası yaparak indirime gitti. Dolar bozdurana akaryakıt veya LPG'yi bedava olarak vereceğini iddia etti.

300 dolar bozdurana akaryakıt veya LPG bedava

AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın dolar bozdurma çağrısının ardından Türkiye’nin pek çok yerinden çeşitli kampanyalar ve katılımlar olurken, ilk defa akaryakıt konusunda bir kişi kampanya yaptı. 

İzmir Tire’de hizmet veren bir petrol istasyonu ve AKP Tire Gençlik Kolları Eski Başkanı Efdal Gül, yaptığı çağrıyla, vatandaşları dolar bozdurmaya çağırdı.

300 dolar bozdurana 30 Tl'lik akaryakıt bedava

300 dolar ve üzeri para bozdurup dekontunu istasyona getiren herkese, 30 liralık akaryakıt ya da LPG ücretsiz olarak verilecek.

Kampanyanın başladığını belirten Efdal Gül, “ABD tarafından geçmişten beri ülkemizin birliğine ve bütünlüğüne darbe vurmaya yönelik bir çok girişimleri oldu. Millet olarak üzerimize oynanan tüm oyunları boza boza bu günlere kadar geldik. Şimdi de kur oyunu ile ekonomimizi alaşağı etme girişimiyle karşı karşıyayız. Sağcı solcu, ocu bucu demeden daha fazla bir ve beraber olmamız gereken bir sürece girdik. Bu zor günleri omuz omuza ve dayanışma içinde atlatacağız. Bu güzel vatanımızı kimseye peşkeş çektirmeyiz” dedi.

Etiketler: İzmir, Tire, Dolar, döviz, LPG, Akaryakıt

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler