24 yaşındaki Meryem Bayrak Kendisini taciz eden kayınbabasını öldürdü

Bursa'nın Orhangazi ilçesinde, aynı evde yaşadıkları emekli infaz koruma memuru olan kayınpederi 58 yaşındaki Çetin Bayrak'ı öldüren 24 yaşındaki Meryem Bayrak tutuklandı.

24 yaşındaki Meryem Bayrak Kendisini taciz eden kayınbabasını öldürdü

Bursa’nın Orhangazi İlçesi, Muradiye Mahallesi Rabia Apartmanı’nda geçen perşembe gecesi saat 23.30’da meydana gelen olayda, 2 ay önce evlenen oğlu ile aynı evde yaşayan Çetin Bayrak’ın  cesedi, kaldığı apartmanın üçüncü katında üst tarafı çıplak olarak bulundu. Komşularının haber vermesi sonucu olay yerine gelen polis sırt ve göğüs kısmında 11 bıçak darbesi tespit edilen emekli infaz koruma memurunun cesedini,  cumhuriyet savcısının talimatı ile kesin ölüm nedenin belirlenmesi için otopsi yapılmak üzere Bursa Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırdı.

Polis, oğlu Selçuk Bayrak’ın gece vardiyasında, eşinin ise Bursa’daki kızının ziyaretinde olduğu sırada öldürülen Çetin Bayrak’ın olay anında evde bulunan gelini Meryem Bayrak’ı gözaltına aldı.  Emniyet Müdürlüğü’nde yöneltilen suçlamayı kabul etmeyen Meryem Bayrak’ın daha sonra cinayeti itiraf ettiği öğrenildi.

Aynı evde yaşadıkları kayınbabası Çetin Bayrak’ı bıçaklayarak öldüren 24 yaşındaki Meryem Bayrak ifadesinde, "Olay gecesi evde kimse yoktu. Geç gelen kayınbabam bana tacizde bulununca onu uyardım. Devam edince bıçakladım. Sonra da evdeki kanları temizleyip bıçağı yıkadım" dedi.

58 yaşındaki tacizci kayınbaba Çetin Bayrak emekli infaz koruma memuruydu. 

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler