15 Temmuz’u anlatan Kurtlar Vadisi filminde koltuklar boş kaldı

Bu yıl 54’üncüsü düzenlenen Uluslararası Antalya Film Festivali kapsamında gösterilen 15 Temmuz darbe girişimini anlatan ‘Kurtlar Vadisi Vatan’ filmi, ücretsiz olmasına rağmen ilgi görmedi. Bunun üzerine Necati Şaşmaz filmin ortasında salondan ayrıldı.

15 Temmuz’u anlatan Kurtlar Vadisi filminde koltuklar boş kaldı

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin 54’üncüsünü düzenlediği Antalya Film Festivali, yarışma filmlerinin yanı sıra özel gösterim filmlerle devam etti. Özel gösterimler kapsamında ’Kurtlar Vadisi Vatan’ filmi de izleyiciyle buluştu. Necati Şaşmaz’ın yapımcılığıyla senaristliğini üstlenerek, başrolünü oynadığı ve 15 Temmuz darbe girişimini konu edinen film, Antalya’da ilgi görmedi.

Şaşmaz ve ekibinin yanı sıra, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ile eşi Ebru Türel’in de filmi izlediği salondaki boş koltuklar dikkat çekti. Salonun boş kalması üzerine AKM ve çevresinde filmin ücretsiz olduğu duyurusu yapıldı. Filme yine katılım olmadı. Festivaldeki görevliler salona izleyici olarak alındı. Necati Şaşmaz da filmin ortasında salondan ayrıldı.

Benzer Haberler

Son Haberler

Popüler Haberler